97letá žena se málem stala obětí čtyř slintajících bestií, které ji brutálně napadly na zahradě u jejího domu. Když hrozilo to nejhorší, na scéně se z ničeho nic objevil malý chlupatý hrdina, kterého by nikdo nečekal!

Ani se nedá spočítat, kolik existuje příběhů, kdy se věrný pes vydal na cestu nebezpečí, aby zachránil svého milovaného majitele a přítele. Ovšem je tu jen hrstka těch, v kterých se vyskytují kočky jako nebojácné zachránkyně. O to je to podivnější, když se o nich tvrdí, že nejsou až tak věrné. Nebo snad jsou?

Sophie, 97letá žena, vděčí za svůj život svému malému chlupatému kočičímu příteli, vhodně pojmenovaném Tiger (Tygr), poté, kdy se ocitla v děcivé situaci přímo na dvoře svého domu.

I přes pokročilý věk Sophie miluje práci na svém dvoře, tak se jednoho slunečného dne opět vydala na svou zahrádku vytrhat plevel. Ovšem tentokrát se ocitla tváří v tvář čtyřem agresivním pitbulům.

„Najednou sem vpadli čtyři velcí pitbulové a obklopili mě. Neustále chodili kolem dokola. Jeden z nich se na mě z ničeho nic vrhl a já ho praštila do hlavy. Pak vyskočil další a já byla celá ztuhlá strachy,“ vypráví Sophie.

Pak najednou spatřila svého kocoura Tigera, který vycítil, že jeho lidská maminka je ve velikém nebezpečí a rozhodl se smrtící smečku psů zahnat. Upoutal pozornost psů a odehnal je zpět do garáže, co nejdále od jeho vyděšené majitelky. „Myslím, že jsem se v životě tak nebála jako teď,“ tvrdí Sophie.

V tu chvíli si ani nebyla jistá, zdali její kocour setkání se čtyřmi pitbuly přežil, ale za pár minut byl Tiger zpět u dveří. „Vlastně si ani nedokážu představit, co by se stalo, kdyby můj kocour nepřiběhl. Je neustále u mě, sleduje mě všude,“ vypráví Sophie. A kde se vzala agresivní smečka psů? Utekla jednomu ze sousedů, jemuž byla následně udělena pokuta v přepočtu 7 500 korun. Následně museli být v karanténě ještě dalších 10 dní.

Jak se vám příběh o neohroženém kocourovi líbil? Máte doma také kočku, která je stejně věrná jako někteří psi? Neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com