Brutální incident v čínské ZOO, který zanechal nejen návštěvníky, ale i zaměstnance v šoku. Strašlivá situace, jíž si nikdo nedokáže rozumně vysvětlit, byla zachycena na video a nyní pobuřuje celý svět. Nakonec se ukázalo, že za vším stojí pouze lidská hamižnost!

V čínské ZOO došlo údajně k incidentu mezi sponzorem ZOO a jejím správcem, který vyústil v něco zcela nemyslitelného. Během prohlídky ZOO se všichni přítomní návštěvníci stali svědky situace, kdy byl ze zadní části kamionu vyhozen vystrašený osel přímo do vody, kde čekali hladoví tygři.

Jakmile se dostal až k nim, jeden z tygrů mu skočil na záda a další sevřel hlavu i krk. Brutální scéna nechala tisíce lidí v šoku. Nikdo nechápal, co se děje. Následně se všem dostalo vyjádření, že osel byl vržen do tygřího výběhu ze záchvatu vzteku, za který se zodpovědná osoba nakonec omluvila a slíbila, že se nic podobného už nikdy nestane.

Ukázalo se, že muži, kteří nebohého osla poslali na smrt, byli vedeni sponzorem ZOO, jenž chtěl ušetřit peníze za krmení a vyřazená zvířata se rozhodl použít jako potravu. A nevinný osel na jeho rozhodnutí doplatil jako první.

Jedna z přítomných osob celou situaci natočila a záběry sdílela online na internetu. Video se rychle stalo virálním a vyvolalo zuřivou reakci všech, kdo jej zhlédli. „Proč jsou lidé vždy krutější než zvířata,“ uváděl jeden z nespočtu komentářů.

Podívejte se na hrozivý incident na níže uvedeném video, ale pozor, některé scény mohou být velice znepokojivé:

Co říkáte na dnešní krutý příběh? Zanechte nám svůj komentář níže a sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com