Děti čekalo v koupelně při čištění zubů hrozivé překvapení! Ze stropního světla se snesl metr a půl dlouhý tvor, který šokoval celou rodinu. Dejte si pozor, kam cestujete, v této zemi to totiž není nic neobvyklého!

Ať už je to jakkoliv šílené, někdy se může stát, že ani doma nemusíte být v bezpečí. O tom se přesvědčila rodina s dvěma dětmi, které si v koupelně čistily zuby ve chvíli, kdy světlem začala vylézat metr a půl dlouhá krajta. Vyděšená rodina okamžitě zavolala lovce hadů, Bryce Locketta, aby je obrovského plaza, zavěšeného ze stropu, ihned zbavil. 

Lockett prozradil, že děti byly velice otřesené, ale naštěstí vše dopadlo dobře. Podařilo se mu hada chytit a vypustit do nedalekého potoka. Než se tak ale stalo, stačil celou situaci vyfotografovat. Naštěstí byl had naprosto neškodný. “Hady chytám už asi 7 let, viděl jsem spoustu různých druhů v mnoha situacích, takže mě už moc nepřekvapí. Tady v Austrálii má 1 ze 3 rodin doma ukryté hady, ale jen málokdy se stane, že se objeví v domácnosti tímto způsobem,” sdělil Bryce.

“Tento druh hada je chladnokrevný a hledá teplo, proto si našel skrýš v osvětlení vyhřáté koupelny,” dodává Bryce. My jen doufáme, že po takovém zážitku neprovázely děti noční můry.

Co říkáte na dnešní bizarní příběh? Pokud se vám líbil, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com