“Drzá jak lázeňská veverka”? Tato veverka je rozhodně pravým opakem! Její věrnost se nedá srovnat ani s tou psí. Už několik let chodí k domu této rodiny ji pozdravit, a to jen z jednoho jediného důvodu! A jídlo to není!

V roce 2009 Brantly Harrison a její rodina zachránili malou 4týdenní veverku před útokem sovy. Během toho utrpěla veverka vážná zranění, a proto se rodina rozhodla vzít si ji s sebou domů do Greenville County v Jižní Karolíně a pojmenovat ji Bella. 

Belle se dostalo té nejlepší péče, dostávala ovoce a ořechy a celá rodina se o ní starala, dokud se zcela nezotavila, aby mohla opět žít ve volné přírodě. V roce 2010 byla připravena a znovu získala svobodu. Ale přesto se nikdy příliš nevzdalovala od domu Harrisonových. Kdykoli mohla, přišla je pozdravit.

Teď už je to 8 let a Bella stále pravidelně čeká u předních dveří nebo u okna jídelny, dokud si ji jeden z členů rodiny nevšimne. “Sedí přímo u předních dveří a čeká na nás, dokud si nevšimneme, že přišla na návštěvu. Dokonce se občas uchýlí k oknu jídelny, aby si prohlédla, zdali je někdo uvnitř,” řekla Brantly. 

Díky častým návštěvám se stala součástí velké rodiny Harrisonů a velice ráda s nimi tráví svůj čas.

Jednoho dne se Bella znovu objevila a čekala mláďata. Měla zraněnou nohu a to vyžadovalo, aby opět zůstala nějaký čas s rodinou Harrisonových, stejně jako před několika lety, když byla menší. Zůstala s nimi, dokud se nezotavila a neporodila mláďata. “Bylo opravdu úžasné sledovat ji jako dítě, které jsem vychovala, jak se nyní stará o své děti,” vyprávěla Brantley.

Bella porodila tři roztomilá mláďátka.

Bella má dokonce svůj vlastní instagramový účet, kde Harrisonové dokumentují její každodenní dobrodružství. Bella si také velmi dobře rozumí se Cidem, jedním ze psů, které rodina adoptovala.

Bella nikdy nezapomene na to, co pro ní Harrisonovi udělali a už roky ukazuje svou vděčnost. 

Pokud se vám článek o věrnosti této malé veverky líbil, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.goodtimes.my