Když majitelka francouzského buldočka odvezla svého psíka k veterináři, kde si ho museli nechat kvůli plánované operaci, byla strachy bez sebe. Jakmile se ale vrátila domů, zjistila, že jiný člen rodiny trpí mnohem víc než ona sama!

Když Kira začátkem měsíce vezla svého francouzského buldočka jménem Laszlo k veterináři, měla veliké obavy kvůli testům a operaci, které ho čekaly.

Ale jakmile Kira dorazila domů, zjistila, že je jiný člen rodiny mnohem více nervózní a smutný než je ona sama. Její čokoládově hnědá labradorka Hannah.

“Přišla jsem domů a když Hannah viděla, že se mnou Laszlo nepřišel, začala plakat. Byla tak smutná, nikdy jsem ji takhle neviděla,” vypráví Kira.

Kira se snažila Hannah rozveselit jakýmkoliv způsobem, ale nic nefungovalo. Stále plakala a ohlížela se za Laszlovým prázdným pelíškem. “Lámalo mi to srdce ji takhle vidět,” říká Kira.

Laszlo a Hannah jsou nejlepšími přáteli. Ačkoli byla Kira nejdříve nervózní, jak bude Hannah reagovat na Laszla jako nového člena rodiny, ti dva se ihned stali nerozlučnou dvojkou.

“Vypadají spolu jako maminka a její štěně. Je k němu tak něžná, když si spolu hrají,” vypráví Kira.

Během Laszlova pobytu v nemocnici  se jejich pouto ještě více prohloubilo. Když Kira obdržela zprávu, že si Laszla může vyzvednout a přivést domů, byla nadšením bez sebe. A to samé čekalo i Hannah.

Jakmile Kira vešla do dveří s Laszlem v náručí, Hannah byla šťastná. Od té chvíle jej nepustila z dohledu, stále jen kontrolovala, jestli je v pořádku. Vypadalo to, že si moc dobře uvědomuje, jak jemná k němu musí být, zatímco se zotavuje.

“Nějakým způsobem vycítila, že je zraněný a nesmí se ho příliš dotýkat. Prostě ho nechala odpočívat a hlídala jej. Byla mu stále nablízku,” vypráví Kira.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: thedodo.com