Na zatoulaného kocourka bez domova, krčícího se u důležité právní instituce, se hrnula jedna stížnost za druhou. Vedení společnosti ale na reakce obyvatelstva zareagovalo po svém a vytřelo všem nenávistivým lidem zrak! Tohle nečekali ani zaměstnanci!

Kocour jménem Leon je zvířetem bez domova a naučil se celé dny trávit před brazilským právním úřadem, kde ale bohužel jeho přítomnost vyvolala nelibost hned u několika lidí. Začali se množit stížnosti a argumenty, proč by měl kocour zmizet. Přitom se nebohé zvíře jen přišlo schovat před deštěm.

Stížnosti spočívali v tom, že toulavý kocour by u takové instituce neměl co pohledávat, ale přesto si nikdo nedovolil se jej dotknout a odvést. Byl totiž příliš malý. 

Argumenty naštvaných lidí nakonec padly na úrodnou půdu, ale zřejmě ne tak, jak každý očekával. Prezident právní instituce se zachoval tak, jak si nikdo z nich nepředstavoval.

Leon dostal zaměstnaneckou kartičku a tato právní instituce se stala jeho oficiálním domovem. Zatímco byl zpočátku najat pro vítání přicházejících lidí do budovy, postupem času došlo k jeho povýšení až na právníka. 

Nyní jej milují i ti, kteří se jej původně chtěli zbavit. Leon je zdravým, hravým kocourem, který zbožňuje lidi a svůj nový domov i funkci si náležitě užívá.

Co říkáte na dnešní milý příběh? Pokud se vám líbil tak, jako nám, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: healthyfoodhouse.com