Naplánovat dokonalou svatbu, kdy jedním ze svatebčanů je vaše štěně? Nemožné! O tom se přesvědčil i tento mladý pár, jehož perfektní den zpestřil pejsek, který se rozhodl, že vše bude probíhat po jeho. Celá rodina tak získala skvělou historku k vyprávění!

Po měsících plánování, aby bylo vše dokonalé, byla nevěsta Savannah konečně připravená provdat se za svého snoubence. Všichni se shromáždili na obřad, včetně domácího mazlíčka Finna, který rozhodně nesměl chybět. Na ceremoniál mu byl vybrán patřičný oděv, aby i on vypadal perfektně. Ovšem je to pes! Nechá se snadno rozptýlit a svatba nesvatba, jeho pozornost upoutalo něco zcela jiného.

Místo konání obřadu bylo náhodou poblíž bazénu, což bylo pro štěně veliké pokušení. Zdálo se, že i přes veškerou okázalost a okolnosti prostě nemohl odolat. Jakmile obřad začal, vstal ještě dříve, než nevěsta vůbec došla k oltáři. Přistoupil k okraji bazénu, chvíli se díval na vodu, jestli má nebo nemá a nakonec skončil pod hladinou.

Finnovo rozhodnutí jít si zaplavat zrovna v tuto chvíli bylo naštěstí jen dočasné a vyvolalo úsměvné rozptýlení veškerého osazenstva.

Fin si dal pár bazénů a poté si to zamířil zpět k probíhajícímu obřadu. Ovšem v tu chvíli se teprve všichni začali bát. „Rozhodl se, že vodu ze sebe setřese a to přímo v blízkosti ženicha. Poté se prohnal přes záhon a nakonec skončil zabalený v mých svatebních šatech,“ vypráví Savannah.

„Všechno se stalo tak rychle. Nevěděla jsem, co do mě narazilo, dokud jsem se nepodívala dolu a neviděla lítající ocas a všude nohy. Moje sestra začala panikařit. Myslím, že nikdo nedokázal tak rychle zpracovat, co se zrovna děje, už bylo příliš pozdě,“ vzpomíná Savannah na celou situaci, kdy si Finn vybral její sněhově bílé šaty, jako místo k uschnutí.

Když Finn na šatech zanechal svou značku, vypadal tak pyšně.

Nic z toho nebylo součástí plánu – pes v bazénu, mokrý ženich a zablácené svatební šaty nevěsty. Ale nakonec se z toho všeho stala skvělá historka k vyprávění a tím se tato svatba stala výjimečnou.

Jak se vám dnešní příběh o hravém pejskovi líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: thedodo.com