Nejsladší momenty, jaké jen člověk může spatřit! Kočka, která celý život prožila v kleci, konečně pocítila, jaké to je být milována. Nedokázala skrýt své nadšení a svým zachráncům nepřestávala děkovat. Tyto záběry se dotýkají nejednoho srdce!

Kočku jménem Lovebug dříve vlastnila duševně nemocná žena, která ji po většinu jejího života nechávala zavřenou v kleci, kde byla nejen zamčená, ale také vystavena mizerným životním podmínkám, v kterých žila sama její majitelka. Špína a blechy bylo to jediné, co Lovebug znala. Na jejím těle se tak objevily kožní problémy a obrovské zapletené chuchvalce srsti.

Když byla konečně zachráněna a předána ke své milující pěstounské matce jménem Patty, dokázala se Lovebug plně zotavit. Dokonce i její srst se opět zcela obnovila. 

Nejdříve se její zachránci obávali, že nebude schopná znovu důvěřovat lidem po všem, co si prožila se svou bývalou majitelkou, ale ve skutečnosti byla Lovebug už od začátku velice přátelská a milující a se všemi vřele komunikovala.

Pokud byste měli možnost Lovebug poznat, nikdy byste nehádali, kolik bolesti a utrpení si prožila.

Podívejte se na níže uvedeném videu, jak Lovebug nedokázala skrýt své emoce:

Jsme nesmírně šťastní, že se Lovebug dostala ze svého zajetí a nyní může žít šťastným a spokojeným životem. Pokud máte stejné pocity jako my, neváhejte tento milý příběh sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com