Neznámá osoba si všimla, že v popelnici v místním parku se nachází něco neobvyklého. Při bližším ohledání se zděsila a okamžitě upozornila ochránce zvířat. Šokující objev byl o to horší, když si všichni kolem uvědomili, jaké období zrovna nastalo!

Když nastane období krutých zim, některá plemena psů jej zvládají lépe než ostatní, zvláště ta se silnou vrstvou kůže a srsti. Ovšem jiná mohou být značné problémy, zejména ta bez domova. Bohužel se každý rok stává, že někteří majitelé domácích mazlíčků své psy opouštějí a nechávají je napospas svému osudu a dnešní příběh není o nic méně šokující než ty ostatní. 

Neznámá osoba si všimla, že v popelnici v místním parku se nachází něco neobvyklého. Při bližším ohledání se zděsila a okamžitě upozornila ochránce zvířat z Birminghamu. V odpadkovém koši se choulil zubožený pes, o němž se jen těžko ví, proč byl zanechám právě na takovém místě. Zřejmě hledal teplé útočiště během chladné zimní noci, možná se potřeboval schovat před nějakým nebezpečím. Každopádně potřeboval pomoc. “Když jsme ho viděli, zlomilo nám to srdce a naše oči se zalily slzami,” řekl jeden z členů záchranného týmu. 

Nikdo netušil, jak dlouho byl rok a půl starý pejsek na ulici. Neměl čip, takže ani jeho původního majitele nebylo možné dohledat. Jediné, co bylo jasné, byla jeho budoucnost, která se nyní jevila mnohem jasněji.

“U nás se mu dostává veškeré péče a pozornosti. Nyní si užívá podlahové vytápění a nemusí se tísnit v popelnici v místním parku,” řekl zástupce organizace. Teď se těší z běhání a hraní v zimní krajině, když ví, že je obklopen láskou a teplem.

Co říkáte na tento příběh se špatným začátkem, ale šťastným koncem? Pokud se vám líbil, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com