Panda byla vždy považována za vážené zvíře už jen kvůli tomu, že je její druh ohrožen. Tentokrát tomu ale bohužel bylo naopak! Čínští turisté projevili vrchol neúcty ke zvířeti během jeho odpočinku. Video pobouřilo celý svět!

Skupina čínských turistů při návštěvě pekingské ZOO projevila neuvěřitelnou neúctu k této pandě během jejího odpočinku, když na zvíře začala házet hromadu kamení. Nešťastná událost byla zachycena na video, kde můžete zhlédnout obrovskou pandu Meng Da, na kterou se snáší kamenný déšť.

Osoba, která hrozivé záběry pořídila, tvrdí, že to není jediný případ, kterého byl ten den svědkem. Bohužel, za pouhých 30 minut se staly další dva podobné, což už nebylo na videu zaznamenáno. Naštěstí se zjistilo, že panda nebyla nijak zraněna, ale byla mírně zaskočena, když ji probudily kameny na jejím těle. 

Zanedlouho po incidentu se objevili na scéně pracovníci ZOO, aby neukázněné turisty zpacifikovali. Panda po chvíli pokračovala ve své každodenní rutině. Doufejme, že se takové věci už nikdy nebudou stávat a žádnému zvířeti nebude ublíženo.

Podívejte se na záběry ze ZOO na níže uvedeném videu:

Co říkáte této události? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.goodtimes.my