Pes, který dokázal, že zvířata jsou mnohem lepší než lidé! Zraněný pejsek, jenž pravidelně pomáhá svému majiteli s hlídáním krav, se jednoho neobyčejného dne postaral ještě o jeden život. Nyní je v celé vesnici považován za hrdinu!

Ping Pong, šestiletý pes z Thajska, vždy pomáhal svému 41letému majiteli Usovi dohlížet na jeho krávy. Ovšem jednou nastal den, kdy nepomohl pouze Usovi a krávám, ale dokonce zachránil jeden lidský život, který byl odsouzen k tomu nejhoršímu. 

Když Ping Pong a Usa byli jednoho obyčejného dne opět na poli, psa zaujalo něco neobvyklého. Jakmile došel na místo, jenž ho nenechalo klidným, začal zběsile hrabat hlínu. Ping Pong nalezl malé dítě zakopané zaživa.

Usa zjistil, že malý chlapec stále ještě dýchá a ihned spěchal do nemocnice, kde lékaři zjistili, že chlapeček neutrpěl žádná vážná zranění. Vážil pouhých 2,5 kg. “Ping Ponga mám už od štěňátka a vždy byl velmi loajální a poslušný. Když byl malý, srazilo ho auto a zranilo mu zadní packu. Dodnes ji nemůže používat naplno, ale ochotně mi pomáhá s hlídáním krav. Nyní ho všichni ve vesnici obdivují, je to hrdina,” vypráví Usa.

Na základě policejního vyšetřování bylo zjištěno, že chlapečkova matka byla 15letá dívka, která měla strach ze svého otce. Bála se, co řekne na to, že je těhotná. Byla zatčena pro podezření z pokusu o vraždu a nyní se čeká na vyhodnocení jejího duševního stavu. Je nutné myslet na její věk, než bude jakkoli odsouzena. Rodič mladé dívky se nabídl, že se o malé dítě postará, než jeho dcera opustí nemocnici, ale v tomto případě se musí zvážit především bezpečnost dítěte.

Co říkáte na dnešní bizarní příběh? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com