Rybářka podala teplé jídlo toulavému a hladovému psovi! V tu chvíli ještě netušila, že tímto soucitným gestem získala nového neobvyklého přítele, který se rozhodl svůj dluh splatit tvrdou prací! Nyní její obchod s rybami jen vzkvétá!

Minulý rok v zimě, kdy teploty byly opravdu velice chladné, více než obvykle, zahlédla rybářka hladového, toulavého psa, který vypadal skutečně žalostně. Ženě mu ho bylo velmi líto. Projevila soucit a zahřála mu některé zbytky jídla ze včerejška a podala mu je. V tu chvíli ještě netušila, že její čin znamená počátek zvláštního přátelství.

Od toho dne totiž pejsek pravidelně navštěvuje obchod s rybami. Někdo by se mohl domnívat, že to jejímu živobytí ublíží, ale bylo tomu přesně naopak. Dokonce nastala situace, kdy se neznámý zloděj pokusil ukrást kabelku, ale pes ho zadržel. Dostal tak další porci teplého jídla a to vztah mezi ním a rybářkou ještě více utužilo. Toulavý pes tak už není toulavý, ale stal se z něj nový šéf obchodu s rybami.

Díky péči vstřícné rybářky se pejsek pomalu zotavil se svého zoufalého zdravotního stavu a je velmi oddaný své zachránkyni. Každý den ji doprovází do práce a poslušně čeká, až společně zase půjdou domů. Jeho přítomnost dokonce přilákala více zákazníků!

Pes je velice vděčný za soucit a lásku, kterou k němu rybářka dnes a denně projevuje a pečlivě splácí svůj dluh.

Pokud se vám příběh o vděčném pejskovi líbil, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.goodtimes.my