Šestiletý chlapec se pohřešoval celou noc. Když jej záchranáři konečně našli, všimli si, co leží vedle něj!

Uvědomit si, že jedno z vašich dětí se pohřešuje, musí být ta nejděsivější věc na světě. Přirozené instinkty každého rodiče je milovat a chránit a při představě, že nic nezmůžete, nastává panika. Přesně to zažili rodiče šestiletého Kaydona, když jejich chlapec zmizel se svým psem Chulou. Pátrání zahrnovalo kolem 100 lidí a protáhlo se z několika hodin přes noc až do dalšího dne. Když se Kaydon našel, nebyl sám!

Po 22 hodinách se Kaydon našel asi jeden kilometr od svého domova. Navzdory skvělé práci mnoha policistů, hasičů a dobrovolníků, nejsou to oni, kdo byli hlavními hrdiny tohoto příběhu. Byl to černobílý teriér jménem Chula, kterého měl Kaydon s sebou. Po celou noc Chula chránil chlapce před deštěm a dalším nebezpečím, které se může ukrývat ve tmě. „Pes skutečně začal vrčet, jakmile cítil, že se blíží záchrana,“potvrdil zástupce šerifa.

Kaydon byl prochladlý, později byl odvezen do místní nemocnice. Naštěstí byl ale živý a zdravý a jeho rodina je vděčná všem orgánům i dobrovolníkům.

Pes je skutečně nejlepším přítelem člověka a zde je opět další důkaz. Podělte se se svými přáteli a rodinou o tento krásný příběh psí oddanosti.

Zdroj: en.newsner.com