Vypadalo to, že už se nikdy neuvidí! Muž hledal svého ztraceného čtyřnohého přítele snad všude, ale po 4 letech se už vzdal naděje na opětovné shledání. Pak ale přišel osudný telefonát, který nikdo nečekal!

Před 4 lety zmizel Jack ze zahrady svého domu. Jeho páníček Mike ho hledal snad všude, ale Jack nebyl nikde k nalezení. Vypadalo to, že se Mike bude muset se svým čtyřnohým přítelem navždy rozloučit. “Vytvořil jsem příspěvky na sociálních sítích, rozeslal letáky a chodil od keře ke keři, od ulice k ulici a hledal alespoň nějaké stopy po Jackovi,” vypráví Mike.

Mike zkusil snad všechno, ale zdálo se, že Jack už se asi nikdy neobjeví. Přesto se Mike nechtěl vzdát naděje na opětovné shledání se svým kamarádem. “Vždycky jsem měl pocit, že je prostě někde blízko,” říká Mike. Nedávno však obdržel osudný telefonát do práce – Jack se našel.

Jack se nějakým záhadným způsobem objevil ve Winnipegu, osm hodin vzdáleného místa. Někdo jej našel a zavedl do místního útulku. Díky mikročipu se zjistil jeho pravý majitel, šťastný Mike, který nemohl uvěřit tomu, že Jacka opět uvidí. “Brečel jsem radostí, když jsem zjistil, že je živý a zdravý,” vypráví nadšeně Mike.

Mike se svou přítelkyní urazili dlouhou cestu, když konečně dojeli do Winnipegu. Mikovo a Jackovo shledání bylo tak dojemné. Ani jeden z nich nemohl udržet své nadšení na uzdě a došlo i na slzy. Nyní se snaží dohnat ztracený čas a nemohou se jeden druhého nabažit.

Podívejte se na shledání Jacka a Mika. Doporučujeme připravit si kapesníky:

Jak se vám dnešní dojemný příběh líbil? Pokud vám ukápla slza, stejně jako nám, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: thedodo.com